icon

YouTube Go

3.18.51 için
Android

4.3

133

Lokal indirmeler için resmi YouTube uygulaması

11M

Bu uygulamayı oyla

YouTube Go, Android'inize video indirmenize izin veren resmi bir YouTube uygulamasıdır. Bu, belirli bir videoyu izlemek istediğinizde ancak bir WiFi ağına erişiminiz olmadığında verilerinizi boşa harcamayı durdurur.

Video indirme olasılığı en dikkate değer özellik olsa da, YouTube Go da diğer pek çok harika özellik sunuyor. Örneğin, herhangi bir videoyu akışa almadan veya indirmeden önce ön izleyebilir, video içeriğinin yalnızca birkaç görüntüsünü görebilir ve veri kullanımını en aza indirebilirsiniz. Ayrıca videoları temel kalitede izleme seçeneğine sahipsiniz.

YouTube Go’nun sunduğu bir diğer ilginç özellik ise, Bluetooth üzerinden indirdiğiniz videoları gönderip almanızı sağlar. Bu yeni özellik sayesinde, favori videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşırken tek bir kilobayt bile kullanmayacaksınız.

YouTube Go, yavaş veya dengesiz İnternet bağlantısı olan herkes için özellikle yararlı olan alternatif bir YouTube istemcisidir. Resmi YouTube uygulamasının sunduğu tüm özellikleri sunmazken, bunun yerine gerçekten yararlı ve benzersiz olanları sunar.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

X